MPLAD15KP11CAE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP11CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD15KP11CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD15KP11CAE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD15KP11CAE3
Številka dela MPLAD15KP11CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3011 pcs Podatkovni list MPLAD15KP11CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 11V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Napetost - razčlenitev (min) 12.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-7171
1086-7171-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 822A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPLAD15KP12A
MPLAD15KP12A
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 12VWM 19.9VC PLAD
Na zalogi: 4624 pcs
Prenesi: MPLAD15KP12A.pdf
RFQ
MPLAD15KP11CA
MPLAD15KP11CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 11V 18.2V PLAD