MPLAD15KP22CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP22CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD15KP22CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD15KP22CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD15KP22CA
Številka dela MPLAD15KP22CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.5V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2672 pcs Podatkovni list MPLAD15KP22CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-7234
1086-7234-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 423A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPLAD15KP22AE3
MPLAD15KP22AE3
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 22VWM 35.5VC PLAD
Na zalogi: 3869 pcs
Prenesi: MPLAD15KP22AE3.pdf
RFQ
MPLAD15KP20CAE3
MPLAD15KP20CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V PLAD
Na zalogi: 3619 pcs
Prenesi: MPLAD15KP20CAE3.pdf
RFQ
MPLAD15KP22CAE3
MPLAD15KP22CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V PLAD