MPLAD15KP45CAE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP45CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD15KP45CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD15KP45CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD15KP45CAE3
Številka dela MPLAD15KP45CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3766 pcs Podatkovni list MPLAD15KP45CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-7271
1086-7271-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207A