MPLAD15KP7.0AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP7.0AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD15KP7.0AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7VWM 12VC PLAD
Podatkovni listi: MPLAD15KP7.0AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD15KP7.0AE3
Številka dela MPLAD15KP7.0AE3 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 7VWM 12VC PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5194 pcs Podatkovni list MPLAD15KP7.0AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 7.78V
Napetost - razčlenitev (min) 7V Napetost - razčlenitev PLAD
Tip Zener Serija -
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 15000W (15kW) Power - Peak Pulse 1251A (1.251kA)
Polarizacija Nonstandard SMD Druga imena 1086-7297
1086-7297-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MPLAD15KP7.0AE3
Opis TVS DIODE 7VWM 12VC PLAD Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12V
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPLAD15KP64A
MPLAD15KP64A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 64V 103V PLAD
Na zalogi: 4031 pcs
Prenesi: MPLAD15KP64A.pdf
RFQ
MPLAD15KP7.0CA
MPLAD15KP7.0CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7V 12V PLAD