MPLAD18KP11CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD18KP11CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD18KP11CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD18KP11CAE3
Številka dela MPLAD18KP11CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2361 pcs Podatkovni list MPLAD18KP11CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 11V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Napetost - razčlenitev (min) 12.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 989A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPLAD18KP12A
MPLAD18KP12A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
Na zalogi: 2897 pcs
Prenesi: MPLAD18KP12A.pdf
RFQ
MPLAD18KP11CA
MPLAD18KP11CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 11V 18.2V PLAD