MPLAD18KP45CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD18KP45CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD18KP45CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD18KP45CAE3
Številka dela MPLAD18KP45CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2686 pcs Podatkovni list MPLAD18KP45CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 248A Zmogljivost @ Pogostost -