MPLAD18KP75AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD18KP75AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD18KP75AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD18KP75AE3
Številka dela MPLAD18KP75AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2618 pcs Podatkovni list MPLAD18KP75AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1396A (1.396kA)