MPLAD30KP220AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP220AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD30KP220AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 220V 356V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD30KP220AE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD30KP220AE3
Številka dela MPLAD30KP220AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 220V 356V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3458 pcs Podatkovni list MPLAD30KP220AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 220V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 356V
Napetost - razčlenitev (min) 245V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-7397
1086-7397-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84A Zmogljivost @ Pogostost -