MPLAD30KP33A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD30KP33A/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MPLAD30KP33A/TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD30KP33A/TR
Številka dela MPLAD30KP33A/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2956 pcs Podatkovni list MPLAD30KP33A/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena MPLAD30KP33A/TRMS delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 564A Zmogljivost @ Pogostost -