MPLAD30KP350CAE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP350CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD30KP350CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 350V 564V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD30KP350CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD30KP350CAE3
Številka dela MPLAD30KP350CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 350V 564V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2029 pcs Podatkovni list MPLAD30KP350CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 350V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 564V
Napetost - razčlenitev (min) 389V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-7439
1086-7439-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPLAD30KP350A
MPLAD30KP350A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 350V 564V PLAD
Na zalogi: 2484 pcs
Prenesi: MPLAD30KP350A.pdf
RFQ
MPLAD30KP350CAE3/TR
MPLAD30KP350CAE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 2413 pcs
Prenesi: MPLAD30KP350CAE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP36A
MPLAD30KP36A
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Prenesi: MPLAD30KP36A.pdf
MPLAD30KP36A/TR
MPLAD30KP36A/TR
Opis: TVS
Prenesi: MPLAD30KP36A/TR.pdf
MPLAD30KP350CA
MPLAD30KP350CA
Opis: TVS DIODE 350V 564V PLAD