MPLAD30KP400CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD30KP400CAE3/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MPLAD30KP400CAE3/TR.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD30KP400CAE3/TR
Številka dela MPLAD30KP400CAE3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 1952 pcs Podatkovni list MPLAD30KP400CAE3/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 400V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 644V
Napetost - razčlenitev (min) 444V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status RoHS Compliant Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena MPLAD30KP400CAE3/TRMS delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A Zmogljivost @ Pogostost -