MPLAD36KP180AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD36KP180AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 180V 291V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD36KP180AE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD36KP180AE3
Številka dela MPLAD36KP180AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 180V 291V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3003 pcs Podatkovni list MPLAD36KP180AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 180V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 291V
Napetost - razčlenitev (min) 200V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 124A