MPLAD36KP200CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD36KP200CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 200V 322V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD36KP200CAE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD36KP200CAE3
Številka dela MPLAD36KP200CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 200V 322V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1988 pcs Podatkovni list MPLAD36KP200CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 200V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 322V
Napetost - razčlenitev (min) 222V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 112A Zmogljivost @ Pogostost -