MPLAD6.5KP16CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD6.5KP16CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD6.5KP16CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V PLAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
153 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD6.5KP16CA
Številka dela MPLAD6.5KP16CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13211 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-7554
1086-7554-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 250A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPLAD6.5KP170AE3
MPLAD6.5KP170AE3
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD
Na zalogi: 17012 pcs
Prenesi:
RFQ
MPLAD6.5KP160CAE3
MPLAD6.5KP160CAE3
Opis: TVS DIODE 160VWM 259VC PLAD
Na zalogi: 15002 pcs
Prenesi:
RFQ
MPLAD6.5KP16CAE3
MPLAD6.5KP16CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 16V 26V PLAD