MPLAD6.5KP20A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD6.5KP20A/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MPLAD6.5KP20A/TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD6.5KP20A/TR
Številka dela MPLAD6.5KP20A/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 16536 pcs Podatkovni list MPLAD6.5KP20A/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Mini-PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena MPLAD6.5KP20A/TRMS delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 202A Zmogljivost @ Pogostost -