MSMBG16CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG16CAE3/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MSMBG16CAE3/TR.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG16CAE3/TR
Številka dela MSMBG16CAE3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 73200 pcs Podatkovni list MSMBG16CAE3/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status RoHS Compliant Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena MSMBG16CAE3/TRMS delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A Zmogljivost @ Pogostost -