MSMBG70CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBG70CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG70CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG70CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
725 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG70CA
Številka dela MSMBG70CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 68412 pcs Podatkovni list MSMBG70CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-7965
1086-7965-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.3A