MSMBJ12CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ12CAE3/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MSMBJ12CAE3/TR.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ12CAE3/TR
Številka dela MSMBJ12CAE3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 78184 pcs Podatkovni list MSMBJ12CAE3/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status RoHS Compliant Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena MSMBJ12CAE3/TRMS delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A Zmogljivost @ Pogostost -