MSMBJ60CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ60CA/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MSMBJ60CA/TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ60CA/TR
Številka dela MSMBJ60CA/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 67738 pcs Podatkovni list MSMBJ60CA/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Napetost - razčlenitev (min) 66.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena MSMBJ60CA/TRMS
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ60AE3
MSMBJ60AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Na zalogi: 97000 pcs
Prenesi: MSMBJ60AE3.pdf
RFQ
MSMBJ64CA
MSMBJ64CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 64V 103V DO214AA