MSMBJSAC22E3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJSAC22E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJSAC22E3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJSAC22E3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
321 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJSAC22E3
Številka dela MSMBJSAC22E3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 27198 pcs Podatkovni list MSMBJSAC22E3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.4V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8198
1086-8198-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14A
Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJSAC36E3/TR
MSMBJSAC36E3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 29440 pcs
Prenesi: MSMBJSAC36E3/TR.pdf
RFQ
MSMBJSAC22/TR
MSMBJSAC22/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 26803 pcs
Prenesi: MSMBJSAC22/TR.pdf
RFQ
MSMBJSAC22
MSMBJSAC22
Opis: TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA