MSMCJ51A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ51A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCJ51A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Podatkovni listi: MSMCJ51A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
596 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCJ51A
Številka dela MSMCJ51A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 64342 pcs Podatkovni list MSMCJ51A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8605
1086-8605-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCJ5.0CA/TR
MSMCJ5.0CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 56181 pcs
Prenesi: MSMCJ5.0CA/TR.pdf
RFQ
MSMCJ51AE3/TR
MSMCJ51AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 47390 pcs
Prenesi: MSMCJ51AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJ5.0A/TR
MSMCJ5.0A/TR
Prenesi: MSMCJ5.0A/TR.pdf
MSMCJ51AE3
MSMCJ51AE3
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Prenesi: MSMCJ51AE3.pdf
MSMCJ51CA
MSMCJ51CA