MSMCJ54CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCJ54CAE3/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MSMCJ54CAE3/TR.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCJ54CAE3/TR
Številka dela MSMCJ54CAE3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 50899 pcs Podatkovni list MSMCJ54CAE3/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMCJ (DO-214AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status RoHS Compliant Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena MSMCJ54CAE3/TRMS delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A Zmogljivost @ Pogostost -