MSMCJ70A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCJ70A/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MSMCJ70A/TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCJ70A/TR
Številka dela MSMCJ70A/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 56275 pcs Podatkovni list MSMCJ70A/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMCJ (DO-214AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena MSMCJ70A/TRMS
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A