MSMLG160AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG160AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG160AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 160V 259V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG160AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG160AE3
Številka dela MSMLG160AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 30566 pcs Podatkovni list MSMLG160AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Napetost - razčlenitev (min) 178V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8804
1086-8804-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A Zmogljivost @ Pogostost -