MSMLG78CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG78CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG78CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG78CAE3
Številka dela MSMLG78CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 34692 pcs Podatkovni list MSMLG78CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-8922
1086-8922-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22.8A