MSMLJ90A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ90A/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS
Podatkovni listi: MSMLJ90A/TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ90A/TR
Številka dela MSMLJ90A/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 37176 pcs Podatkovni list MSMLJ90A/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLJ (DO-214AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena MSMLJ90A/TRMS delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Zmogljivost @ Pogostost -