MX1.5KE16A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MX1.5KE16A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13.6V 22.5V CASE-1
Podatkovni listi: MX1.5KE16A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MX1.5KE16A
Številka dela MX1.5KE16A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13.6V 22.5V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3467 pcs Podatkovni list MX1.5KE16A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13.6V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 22.5V
Napetost - razčlenitev (min) 15.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-9171
1086-9171-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 67A Zmogljivost @ Pogostost -