MX15KP110CA
MicrosemiMicrosemi
MX15KP110CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MX15KP110CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 178V CASE 5A
Podatkovni listi: MX15KP110CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MX15KP110CA
Številka dela MX15KP110CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 178V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1418 pcs Podatkovni list MX15KP110CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 178V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AR, Axial
Druga imena 1086-9301
1086-9301-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84A