MX15KP33AE3
MicrosemiMicrosemi
MX15KP33AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MX15KP33AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 54.8V CASE 5A
Podatkovni listi: MX15KP33AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MX15KP33AE3
Številka dela MX15KP33AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 54.8V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2133 pcs Podatkovni list MX15KP33AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 54.8V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Case 5A (DO-204AR)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AR, Axial Druga imena 1086-9368
1086-9368-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 274A Zmogljivost @ Pogostost -