MX15KP48CA
MicrosemiMicrosemi
MX15KP48CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MX15KP48CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.7V CASE 5A
Podatkovni listi: MX15KP48CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MX15KP48CA
Številka dela MX15KP48CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.7V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1544 pcs Podatkovni list MX15KP48CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.7V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AR, Axial
Druga imena 1086-9389
1086-9389-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 193A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MX15KP51A
MX15KP51A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.8V CASE 5A
Na zalogi: 1705 pcs
Prenesi: MX15KP51A.pdf
RFQ
MX15KP48CAE3
MX15KP48CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.7V CASE 5A