MX5KP7.5A
MicrosemiMicrosemi
MX5KP7.5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MX5KP7.5A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE 5A
Podatkovni listi: MX5KP7.5A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MX5KP7.5A
Številka dela MX5KP7.5A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2899 pcs Podatkovni list MX5KP7.5A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Case 5A (DO-204AR)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AR, Axial Druga imena 1086-9559
1086-9559-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 388A Zmogljivost @ Pogostost -