MXL5KP20A
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP20A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXL5KP20A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V CASE 5A
Podatkovni listi: MXL5KP20A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXL5KP20A
Številka dela MXL5KP20A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 20V 32.4V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5537 pcs Podatkovni list MXL5KP20A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Case 5A (DO-204AR)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AR, Axial Druga imena 1086-9943
1086-9943-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 154A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXL5KP22CA
MXL5KP22CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V CASE 5A
Na zalogi: 4884 pcs
Prenesi: MXL5KP22CA.pdf
RFQ
MXL5KP20AE3
MXL5KP20AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V CASE 5A