MXLP5KE12CA
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE12CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLP5KE12CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19.9V DO204AL
Podatkovni listi: MXLP5KE12CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXLP5KE12CA
Številka dela MXLP5KE12CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4884 pcs Podatkovni list MXLP5KE12CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena 1086-10425
1086-10425-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.1A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLP5KE12AE3
MXLP5KE12AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO204AL
Na zalogi: 5233 pcs
Prenesi: MXLP5KE12AE3.pdf
RFQ
MXLP5KE12CAE3
MXLP5KE12CAE3
Proizvajalci: Microsemi