MXLP5KE16AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE16AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLP5KE16AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V DO204AL
Podatkovni listi: MXLP5KE16AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXLP5KE16AE3
Številka dela MXLP5KE16AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4811 pcs Podatkovni list MXLP5KE16AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena 1086-10452
1086-10452-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.2A Zmogljivost @ Pogostost -