MXLP5KE28A
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE28A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLP5KE28A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL
Podatkovni listi: MXLP5KE28A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXLP5KE28A
Številka dela MXLP5KE28A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5717 pcs Podatkovni list MXLP5KE28A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena 1086-10483
1086-10483-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A Zmogljivost @ Pogostost -