MXLP5KE45AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE45AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLP5KE45AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL
Podatkovni listi: MXLP5KE45AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXLP5KE45AE3
Številka dela MXLP5KE45AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5695 pcs Podatkovni list MXLP5KE45AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena 1086-10508
1086-10508-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLP5KE48A
MXLP5KE48A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO204AL
Na zalogi: 5086 pcs
Prenesi: MXLP5KE48A.pdf
RFQ
MXLP5KE45A
MXLP5KE45A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL