MXLP5KE75CA
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE75CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLP5KE75CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO204AL
Podatkovni listi: MXLP5KE75CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXLP5KE75CA
Številka dela MXLP5KE75CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5304 pcs Podatkovni list MXLP5KE75CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena 1086-10561
1086-10561-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A