MXLPLAD18KP60CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLPLAD18KP60CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Podatkovni listi: MXLPLAD18KP60CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLPLAD18KP60CA
Številka dela MXLPLAD18KP60CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 96.8V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1926 pcs Podatkovni list MXLPLAD18KP60CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Napetost - razčlenitev (min) 66.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 186A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLPLAD18KP7.0A
MXLPLAD18KP7.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V PLAD
Na zalogi: 2114 pcs
Prenesi: MXLPLAD18KP7.0A.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP58CA
MXLPLAD18KP58CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
Na zalogi: 1944 pcs
Prenesi: MXLPLAD18KP58CA.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP60CAE3
MXLPLAD18KP60CAE3
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V PLAD