MXLPLAD30KP28AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLPLAD30KP28AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
Podatkovni listi: MXLPLAD30KP28AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXLPLAD30KP28AE3
Številka dela MXLPLAD30KP28AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 46.4V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1351 pcs Podatkovni list MXLPLAD30KP28AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 46.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-11000
1086-11000-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 645A Zmogljivost @ Pogostost -