MXLPLAD36KP64CAE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLPLAD36KP64CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V PLAD
Podatkovni listi: MXLPLAD36KP64CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLPLAD36KP64CAE3
Številka dela MXLPLAD36KP64CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1336 pcs Podatkovni list MXLPLAD36KP64CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 350A