MXLSMBG24AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG24AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG24AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 24V 38.9V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG24AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG24AE3
Številka dela MXLSMBG24AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 38.9V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9076 pcs Podatkovni list MXLSMBG24AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11428
1086-11428-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.4A Zmogljivost @ Pogostost -