MXLSMBG36CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG36CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG36CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG36CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG36CAE3
Številka dela MXLSMBG36CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10284 pcs Podatkovni list MXLSMBG36CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-11460
1086-11460-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A