MXLSMBG54AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG54AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG54AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG54AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG54AE3
Številka dela MXLSMBG54AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9516 pcs Podatkovni list MXLSMBG54AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11486
1086-11486-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Zmogljivost @ Pogostost -