MXLSMBJ17CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ17CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ17CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ17CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ17CAE3
Številka dela MXLSMBJ17CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8062 pcs Podatkovni list MXLSMBJ17CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 17V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Napetost - razčlenitev (min) 18.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-11608
1086-11608-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBJ17CA
MXLSMBJ17CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA