MXLSMBJ64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ64CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ64CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ64CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ64CAE3
Številka dela MXLSMBJ64CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9678 pcs Podatkovni list MXLSMBJ64CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-11702
1086-11702-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A