MXLSMBJ70AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ70AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ70AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ70AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ70AE3
Številka dela MXLSMBJ70AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10491 pcs Podatkovni list MXLSMBJ70AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11712
1086-11712-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.3A Zmogljivost @ Pogostost -