MXLSMBJSAC18
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJSAC18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJSAC18
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJSAC18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJSAC18
Številka dela MXLSMBJSAC18 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 28.8V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8893 pcs Podatkovni list MXLSMBJSAC18.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 28.8V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11747
1086-11747-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A
Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose