MXLSMCG70CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCG70CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCG70CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCG70CA
Številka dela MXLSMCG70CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9397 pcs Podatkovni list MXLSMCG70CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-11925
1086-11925-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A