MXLSMCJ43CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ43CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCJ43CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMCJ43CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCJ43CAE3
Številka dela MXLSMCJ43CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7405 pcs Podatkovni list MXLSMCJ43CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-12144
1086-12144-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A