MXLSMCJ8.5A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ8.5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCJ8.5A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMCJ8.5A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCJ8.5A
Številka dela MXLSMCJ8.5A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9290 pcs Podatkovni list MXLSMCJ8.5A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 8.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Napetost - razčlenitev (min) 9.44V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12209
1086-12209-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 104.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMCJ8.5AE3
MXLSMCJ8.5AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB